Ankara Viessmann Klima Servisi

Ana Sayfa / Klima
2020-06-01

Faturalı & Kurumsal Himet

Ankara Viessmann Servisi ticari alan, ev ve iş yerlerinizin yanı sıra okullarda, devlet dairelerinde ve alışveriş merkezlerinde kullandığınız klima cihazlarınızın bakım ve onarımı için kaliteli ve uygun fiyatlı servis hizmeti vermektedir.

Özellikle yaz günlerinin sıklıkla kullanılan cihazlarının başında gelir klima üniteleri. Ve her üründe olduğu gibi bu cihazların da kullanım sürelerine bağlı olarak ve mevsimsel nedenlerle bakımları gerekmektedir. Ankara Viessmann Klima Servisi ihtiyaç duyacağınız bakım ve temizlik işlemleri için her an görev yapmaya hazırdır.

Sadece bakım mı ? Hayır, onarım, gaz takviyesi, nakil, iç veya dış ünite yer değişimi, borulama, dekoratif bant sarımı gibi işleriniz için tam kadro görev yapmaktadır. Merkezimize açacağınız bir telefon her türlü işleminizin yapılması için atacağınız ilk adımdır.

Ankara Viessmann Servisi olarak belirtmek isteriz ki bakımı olmayan, kimyasal temizliği sağlanmayan klima cihazları çalıştığı ortama mikrop salar, sizleri ve sevdiklerinizi hastalandırır. Lejyoner mikrobu olarak nitelendirilen bir virüs klima ünitelerinin filitrelerinde barınır ve burada ürerler. Belirli dönemlerde kimyasal bakım yapılarak ve ilaçlı temizlik sağlanarak bu mikrop ve bakterilerin cihazdan uzaklaştırılması sağlanmalıdır.

  • Klima Bakımlarında uygulanan işlemler şöyledir;
  • Cihazın komple temizliği
  • İlaçlı ve kimyasal bakım işlemleri
  • Dış ünite, iç ünite ve borularda kaçak kontrolü
  • Gaz basınç ölçümü
  • Filitrelerin ilaçlanması
  • Soğutma kapasitesinin ölçümü
  • Verimli çalışma kontrolü

Yukarıda bahsi geçen işlemlerin uygulanacağı klima cihazlarınız asla sizi üzmeden çalışacak, orun yaşatmayacaktır. Ankara Viessmann Servisi başınızı ağrıtan, sorun çıkartan ürünleriniz için sizlere yardıma hazır olmak için sürekli mesai sarf etmektedir. Hiç çekinmeden arayabilir, Viessmann cihazlarınız için yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Sayfamızı Paylaşın