Hakkımızda

Ana Sayfa / Kurumsal
Çayyolu Viessmann Servisi   Kombi Klima  Şofben
2022-04-24

Kombi & Klima bakım ve arıza hizmetleri

Çayyolu Viessmann Teknik servis firması olarak 2000 yılından beri teknik servis konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Vermekte olduğumuz bu hizmetler içerisinde her daim en iyi hizmeti verebilmek adına kendimizi geliştirmekte ve firma olarak kendimize farklı konular içerisinde yenilik,ler katmaktayız.
Bu yenilik,ler konusunda her daim haberdar olabilmek adına firma olarak bu konu ile ilgilenmesi açısından firmamız içerisinde yenilikleri takip etmekte olan ekip arkadaşlarımız mevcuttur.

Çayyolu Viessmann Teknik servis konusunda firma olarak hizmet vermekte olduğumuz ürünler konusunda tecrübeli ve deneyimli teknik ekipler ile çalışmaktayız.

 Bu ekip arkadaşlarımızın işleri içerisinde sahip oldukları deneyimleri en üst dereceye çıkarmaları açısından gerekli olan bütün eğitimleri almalarını sağlayarak kendimizi geliştirmekte olan bir firmayız.
Hizmet Kalitemiz Firma olarak sağlamış olduğumuz bazı hizmetler neticesinde müşterilerimizin bizlerden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktayız. Teknik servis firması olarak klima ağırlıklı olmakla birlikte beyaz eşya ve televizyonlara yönelik gerekli hizmetleri sağlamaktayız.
Değişim göstermiş olduğumuz bütün ürünleri 1 yıl boyunca teknik servis firmamızın garantisi altında tuttuğumuzu söyleyebiliriz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen bütün parça değişimleri içerisinde kullanılan parçaların hepsinin orijinal parçalar olduğunu söyleyebiliriz.
Bununla birlikte firmamıza bağlı olan çağrı merkezinin siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına 7/24 bir şekilde hizmet vermekte olduğunu söyleyebiliriz.

 


Sayfamızı Paylaşın