Kombi Bakımı Viessmann Servis Ücreti

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz
2022-04-24 .

2022 Viessmann Servis Ücreti 150 TL dir.

 
Periyodik kombi  bakımı için gelen personelin, öncelikle siz doğalgaz kullanıcısına, Kombi Bakımı sırasında neler yapacağı hakkında kısaca bilgilendirmesi ile başlar. Ve ardından kombinin kapağını açmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol etmelidir. 
Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışma durumunu kontrol etmeli ve temizlemelidir. Eski tip, atık gazı baca yolu ile atan kombilerin limit değerleri kontrol edilmeli. Ek parçalarda oluşan oksitler temizlenmeli v.b. Kısaca kombi bakımında cihazdaki kritik güvenlik elemanları ve diğer aksamlar dikkatle kontrolden geçirilip sorun var ise, cihaz kullanıcısı kombi arızası hakkında bilgilendirmelidir. 
Kombi’nizde arıza söz konusu olduğu durumlarda kombi servis personeli müşteriye bilgilendirme yaptıktan sonra, cihaz kullanıcısının izni ile bakımı değil, öncelikle kombide ki arızayı yerinde ve söküp götürülmeden gidermelidir.
 
-eğitimli ve teknik bilgileri güncel olan
-yıllık eğitim ve denetimler ile kalite standartları belirtilmiş
-orijinal yedek parça kullanan
-kullandığı yedek parçalar için 1 yıl garanti veren
-tamirat gerektiren durumlarda da tamiri edilen parçada 1 yıl garanti veren bir kurumdur.
 
Servisler cihaz ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan  ve  kullanıcının yapması gereken bir işlemi yaparak cihazı çalıştırmış olsalar da yine servis ücreti alacaklardır.Bu ücret Servisin sizin için ayırdığı zaman ve yol giderlerinin karşılığıdır.
 
Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin servise ihtiyaç duyduğu durumlarda,size en yakın servisi belirlemek üzere bizlere ulaşınız.

 


Sayfamızı Paylaşın